Пн - Пт: 8:00 - 21:00
Сб - Нд: 9:00 - 22:00
(044) 272-03-03 ::: (067) 628-25-15

Про нас

desserts2Ми готуємо здорову, зрозумілу і смачну їжу без використання м’яса, риби, яєць, цукру, дріжджів, білого борошна та молока (за виключенням сертифікованих органічних італійських сирів).

Ми намагаємося зберегти природну користь продуктів, тому вони проходять мінімальну теплову обробку і майже половина з них – сира. Але ми не відмовляємо собі у маленьких радощах – в нашому меню є органічне вино.

Ми використовуємо лише місцеві сезонні продукти, і наше меню змінюється згідно природних ритмів.

Ми готуємо спокусливо смачні десерти, в яких немає зайвих калорій та прихованих хімічних складників.

Ми не використовуємо сучасні поварські технології, що дозволяють зекономити час, але втратити свіжість та користь продуктів.

Ми свідомо підходимо до вибору продуктів, тому ми дуже прискіпливо обираємо постачальників.

Ми прагнемо зберегти планету для наших дітей – і використовуємо пакети зроблені з переробленого паперу, одноразові склянки – з біоразкладаного пластику.

Ми вважаємо, що трапезою можна і варто насолоджуватися, так само як і спілкуванням із родиною та друзями. Тому принципово відмовилися від wi-fi та tv-екранів.

Ми справді child friendly, адже в нас самих – троє дітей. Зручні дитячі стільчики, папір та олівці, спеціальні столові прибори, спопивальний столик, слинявчики та  навіть запасні памперси “з власної колекції” завжди до послуг ваших дітей.

Фреш-бар та буфет корисної випічки зроблять кожний ваш ранок добрим. Сніданки та кава у центрі міста чекають на вас з 7.30. Фреші, смузі, органічні та наші власні чаї, злакові напої, молочні коктейлі на горіховому молоці та бездоганна сицілійська арабіка – смачні речі можуть бути корисними. Сили та енергія для насиченого яскравими подіями та перемогами дня завдяки нашим спеціальним пропозиціям для сніданку та обіду, від яких не хилить на сон та не гладшають стегна та живіт.

Творчий сімейний простір – для  насичених цікавих занять для дітей дорослих та навіть сімей. У світ нових знань та умінь запрошують не просто викладачі – справжні митці та фанати своєї справи. Лекції, майстер-класи, дитячі чи дорослі дні народження, кінопокази, семінари чи камерні вистави – наш творчий простір відкритий для самовираження та цікавих затей!